Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007

Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007


#1 2008-05-14 13:14:32

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Parada równości + biba urodzinowa różowego misia koala - Sylwii

PARADA RÓWNOŚCI 2008
W tym roku Parada przejdzie ulicami Warszawy dnia 7 czerwca (sobota).

Jak co roku, przemarsz będzie zwieńczeniem trwających tydzień Dni Równości.

Motto tegorocznych Dni Równości to:
"Żyj, Kochaj, Bądź!"

Chcemy nim wyrazić, że tak jak wszyscy obywatele mamy prawo godnie żyć w zgodzie z własnymi poglądami i sumieniem, mamy prawo tak samo kochać - mamy po prostu prawo być sobą!

Głównym wydarzeniem w tym roku będzie, trwający od 31 maja do 6 czerwca, Filmowy i Telewizyjny Festiwal Równości, pod dyrekcją artystyczną Tomasza Raczka. Dzięki wysiłkom dyrektora programowego – Marcina Pietrasa – w tym roku będziemy mieć  szansę zobaczyć niezwykłe pozycje z całego świata, pokazy premierowe oraz nowinki z renomowanych międzynarodowych festiwali filmowych. Dodatkowo, po projekcjach przewidziane są panele dyskusyjne na aktualne tematy społeczno polityczne poruszane w filmach.

Festiwal Równości odbędzie się w warszawskim kinie Luna, które będzie centralnym miejscem tegorocznych wydarzeń. To w Lunie odbędzie się gala wręczenia nagród Hiacynt, premiery książkowe i wystawa komiksów, występy artystyczne oraz uroczyste zamknięcie Dni Równości. Niestety, odmowa jakiegokolwiek wsparcia finansowego ze strony władz Warszawy uniemożliwiła nam organizację Koncertu Plenerowego, który tradycyjnie kończy Parady w innych europejskich stolicach, gdzie miasto aktywnie współpracuje z organizatorami Parad. Tym niemniej, jak co roku na Dni Równości przewidzieliśmy wiele atrakcji – koncerty, wystawy, dyskoteki... Program imprez jest obecnie domykany, tak więc szczegóły wkrótce!

Dni Równości to szansa by kultura LGBT docierała do szerokiego grona odbiorców i otwierała oczy na swe bogactwo i różnorodność; Parada to barwne święto naszej społeczności oraz okazja do pokazania, że osoby LGBT i sympatycy naszego ruchu to znacząca grupa społeczna, która pragnie być traktowana w Polsce podobnie jak ma to miejsce w innych krajach Unii Europejskiej.
Gorąco Zapraszamy!!!

________________________________________________________


A po Paradzie świętujemy 20 urodziny Sylwii
Więc macie być


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#2 2008-05-14 23:28:28

xJUSSSTINEx

Użytkownik

1449473
Zarejestrowany: 2007-07-31

Re: Parada równości + biba urodzinowa różowego misia koala - Sylwii

będę będę!

Offline

 

#3 2008-05-15 00:08:36

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Parada równości + biba urodzinowa różowego misia koala - Sylwii

Cholera, a mi się właśnie przypomniało, że my tego dnia organizujemy dość duże spotkanie na temat bezdomności zwierząt, nie wiem czy to wyjdzie, ale w sumie też możliwe ze przyjadę


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#4 2008-05-15 11:49:50

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: Parada równości + biba urodzinowa różowego misia koala - Sylwii

O której godzinie robicie spotkanie? nbajwyzej dojedziecie wieczorem


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#5 2008-05-15 12:11:55

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Parada równości + biba urodzinowa różowego misia koala - Sylwii

Nie wiem jak Ania, ja mówię tylko w swoim imieniu, bo wiem, że Ania to licencjat i sesja, ale w sumie to jeszcze nie ustalone godziny choć podejrzewam że trochę to potrwa. A z Olsztyna się jedzie ponad 4 godziny... No ale nic w sumie jeszcze nie wiadomo, zobaczymy, mam nadzieję, że będę mógł przyjechać


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwart.pun.pl www.lokian.pun.pl www.7ds.pun.pl www.ligazuzlowa.pun.pl www.naruto-uzumaki.pun.pl