Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007

Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007


#1 2008-06-03 16:01:48

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

"Farba znaczy krew"

Czytaliście?

http://cia.bzzz.net/farba_znaczy_krew

Nie nazywam tego co robię po imieniu - jest farba (krew), badyle (nogi u jeleni, a więc przetrąciłem badyl, a nie złamałem strzałem nogę), położyłem w ogniu (zabiłem pierwszym strzałem), trafiłem na komorę (strzeliłem w serce lub okolice), dochodziłem zbarczonego ptaka (szukałem, by dobić rannego ptaka), trafiłem na miękkie (strzał w brzuch - jelita, wątrobę, nerki, żołądek - zwierzęta mają "miękkie" takie samo jak człowiek), zwierz doszedł (umarł), itd., itd.

Bez komentarza.


Jakie są Wasze wrażenia, refleksje?


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#2 2008-06-03 16:44:57

xJUSSSTINEx

Użytkownik

1449473
Zarejestrowany: 2007-07-31

Re: "Farba znaczy krew"

jebać myśliwych

http://nasza-klasa.pl/profile/4133448  - zgłaszajcie nadużycie przy zdjęciach. Najpierw skurwysynowi komentarze dawaliśmy, ale zablokował, pozniej zgłaszałam nadużycie i jednego zdjęcia już nie ma. Trza wykończyć gnoja, jak znajde innych to zarzuce linki.

Offline

 

#3 2008-06-03 16:53:44

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: "Farba znaczy krew"

A jakie były komenty? ech, ja z naszej klasy nie korzystam zbytnio ale zgłosiłem nadużcie. Jak wróce do domu to sie jeszcz porozglądam po necie w poszukiwaniu "ciekawych" osób


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#5 2008-06-03 22:54:30

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: "Farba znaczy krew"

komenty poszły.

polowania (...) stały się okazją do wykazania swojej siły, zręczności i męstwa w bezpośrednich spotkaniach z dzikim zwierzem.

JA jebie... co za idioci...


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#6 2008-06-03 23:43:51

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: "Farba znaczy krew"

Hehe szkoda ze się nie można gdzieś za miastem ustawiać z takimi na sprawdzanie męstwa


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#7 2008-06-04 09:57:22

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: "Farba znaczy krew"

Dokłądnie. taki frajer dostał by raz w ryj i zaraz by w gacie narobił... co za porażka... Skąd się takie oszołomy biorą?


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#8 2008-06-04 10:28:08

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: "Farba znaczy krew"

Ja podejrzewam, że to dziedziczna wada genetyczna


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#9 2008-06-04 12:39:07

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: "Farba znaczy krew"

http://grono.net/forum/45942/0/  - kolejni popaprańcy
jak ktoś  nie ma konta na gronie niech poda mejla a go zaproszę.


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#10 2008-06-04 13:19:55

xJUSSSTINEx

Użytkownik

1449473
Zarejestrowany: 2007-07-31

Re: "Farba znaczy krew"

daj spokój, muszę mieć ustawione jakieś ciasteczka hehe - tak mi powiedzieli. Nie chce chyba na kolejnym portalu sie logować

Offline

 

#11 2008-06-04 15:14:54

xJUSSSTINEx

Użytkownik

1449473
Zarejestrowany: 2007-07-31

Re: "Farba znaczy krew"

posłuchajcie, może odnajdziecie nowy sens życia:

Witam.
Piszę w sprawie wyjaśnienia twojego komentarza.
Nie znasz mnie a próbujesz krytykować. Może ci sie wydawać że zabijam bo mam jakieś kompleksy mniejszości lub podbudowywję swoją wyższość możliwością mordowania "biednych zwierzątek" w twoim mniemaniu. Muszę cię zasmucić ponieważ tak nie jest! Myślistwo jest dla mnie
spełnieniem moich atawistycznych genów i popędów ukrytych we mnie(typowo męskie). Myślistwo jest dla mnie sztuką ale ty sobie nawet z tego nie zdajesz sprawy. Dla ciebie jest to pewno tylko krwawy mord. Założę się że należysz do jakiegoś związku zielonych i dużo krzyczysz stop zabijaniu niewinnych zwierząt.
Prawda jest taka że oprócz krzyku i hałasu nic więcej dla zwierząt dziko żyjących nie robicie. Jeszcze nigdy nie widziałem by jakieś organizacje "zielonych" zajmowały się np. dokarmianiem zwierzyny zimą czy podawanie pewnych środków leczniczych (np. przeciw pasożytniczych) wraz z karmą! To my myśliwi to robimy prowadzimy poważną i dobrze zorganizowaną gospodarkę łowiecką! Ty pewno nie masz nawet o tym pojęcia tak więc proszę zanim znów spróbujesz kogoś obrazić najpierw zapoznaj się z ekologią, działalnością prowadzoną przez myśliwych i zasadami prowadzenia gospodarki łowieckiej.
Jeszcze nawiążę do jednego zdjęcia w twojej galerii.
Mianowicie widać że jesteś przeciwna mordowania fok
w Kanadzie. Założę się iż jesteś przekonana że winni
temu wszystkiemu są właśnie myśliwi. Otóż nic bardziej mylnego!! W kanadzie oprócz myśliwych są jeszcze traperzy którzy zajmują się pozyskiwaniem
zwierząt w różnego rodzaju pułapki występuje jeszcze jedna grupa ludzi którzy zajmują się zabijaniem fok
w sposób przemysłowy(zawodowy) używając tylko kijów i pałek którzy z klasycznym łowiectwem nie mają nic wspólnego. Pomieszanie tych pojęć można porównać z pomyleniem gangstera pilnującego "porządku" w mafijnym klubie z policjantem interweniującym w tymże lokalu.
Kończąc mam nadzieję że przeczytasz ten list i choć trochę zmieni on twoje mniemanie o gronie myśliwych.
Pozdrawiam Maciej.

Offline

 

#12 2008-06-04 15:26:31

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: "Farba znaczy krew"

Ja dostałem wiadomość obrażonego gościa


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#13 2008-06-04 17:58:48

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: "Farba znaczy krew"

Zastanawia mnie Justyna, czy podjęłaś dyskusję


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#14 2008-06-04 21:20:24

xJUSSSTINEx

Użytkownik

1449473
Zarejestrowany: 2007-07-31

Re: "Farba znaczy krew"

ahh no podjęłam, ale no i koleś napisał jeszcze raz, a później nasłał na mnie kolegę

i znowu ciekawych rzeczy się dowiedziałam:

Hmm.. no cóż nie tylko w prehistorii trzeba było zdobywać pożywienie zabijając jeszcze w wieku XVII bez zdobywania pożywienia w lesie (czyt. zabijania z zimną krwią) groziła człowiekowi śmierć głodowa.
Zresztą uśmiercenie strzałem jest stosunkowo szybką śmiercią jednak nie mogę powiedzieć że bezbolesną. Trudno mówisz że powinienem powstrzymywać swoje popędy w XXI wieku ale po co?? Nie zamierzam się dopasowywać do części ludzi bo uważają że jest to złe mam to w d... Myślistwo nie jest sportem ale dziwie sie czemu krytykujesz nazywanie tego sztuką i pasją. Twój problem nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć szkoda mojego czasu.
Mówisz że nie powinno się regulować w ten sposób a jak ty byś to zrobiła?? Przykładowo każdego roku populacja dzików się podwaja (tzn. przyrost rzeczywisty wzrasta o 100%) Teraz wyobraź sobie że nie ma myśliwych i na łąkę przeciętnego polskiego rolnika wypada wataha dzików wyobraź sobie że wataha dzików w ciągu kilku godzin z łąki robi pole uprawne w ten sposób rolnik nie ma gdzie wypędzać swoich krów skąd zebrać siana dla nich na zimę itd.
Dziki natomiast następnej nocy idą na następną łąkę i rujnują następnego polskiego rolnika a już o stratach jakie zwierzyna czarna wyrządza w roślinach
okopowych i zbożach nie wspomnę. To ty jesteś przykra że nie jesteś w stanie tego pojąć. współczuje ci twojego podejścia nawet nie chcesz się zapoznać z tematem po prostu atakujesz i krytykujesz współczuję ci biedna istoto zagubiona w tym XXI wieku według ciebie rozwiniętym a według mnie wiekiem dewiacji, pedałów, pedofilów, gwałcicieli ot taki jest ten wiek!!
A ty wreszcie znajdz sobie chłopa bo widocznie ci go brakuje.
Pozdro niedouczona
Bez szacunku MYŚLIWY

Offline

 

#15 2008-06-05 14:16:16

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: "Farba znaczy krew"

hahaha robią z łąki pola uprawne, zajebiście, ja chcę dzika!!!


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#16 2008-06-05 19:03:39

xJUSSSTINEx

Użytkownik

1449473
Zarejestrowany: 2007-07-31

Re: "Farba znaczy krew"

ej, na ten niuans nie zwróciłam uwagi.!   Ale rzeczywiście, po co komu jakieś brony, spulchniacze gleby itd. jak wystarczy dzik!

Offline

 

#17 2008-06-06 14:14:51

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: "Farba znaczy krew"

Szkoda ze nie wpadliśmy na to 30 lat temu, byśmy patent sprzedali władzom zsrr i byśmy byli bogaci


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bangbangbang.pun.pl www.flyforfame.pun.pl www.minecraftzikoforum.pun.pl www.impressivetitle.pun.pl www.air13a6.pun.pl