Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007

Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007


#1 2008-04-08 16:36:36

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Dział "Nasze Akcje"

Rozmawialiśmy z Pawłem, że warto by było jakbyśmy pisali w tym dziale naprawdę o wszelkich działaniach jakie odbywają się w naszych miastach, ponieważ raz, że dzięki temu może być więcej okazji do spotkań, chociażby Paweł ze swoją ulgą na przejazdy może wpadać prawie wszędzie A dwa, że informujemy się wzajemnie o tym, w jaki sposób można działać, i poszerzamy swoje horyzonty patentowe:D Więc się nie lenić!


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#2 2008-04-09 09:33:41

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: Dział "Nasze Akcje"

Myśle że nawet bez ulgi moge jechac gdziekolwiek. Oczywiście jeśli czas pozwoli.
Ja dodatkowo bedę wrzucal wszelkie niusy dot.akcji VIVY.
Pozatym mysle o przeniesieniu Forum na inny serwer (własny). Tylko nie wiem czy da sie zachowac wszystkie napisane tu tematy i posty.


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#3 2008-04-09 17:08:15

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Dział "Nasze Akcje"

A czemu nie ten serwer?  Coś jest nie tak? Ty lepiej jeźdź na uldze a mi kopsaj kasę na wyjazdy jak taki bogaty jesteś


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.socjologia2010sggw.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.rapforlife.pun.pl www.cs-gumis.pun.pl