Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007

Szkolenie Aktywistów Prozwierzecych Warszawa 2007

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-07-09 17:19:06

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Wrażenia po szkoleniu

Piszcie co Wam sie podobalo na szkoleniu, co nie, co byscie zmienilu i w ogole dawajcie tu swoje uwagi.


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#2 2007-07-09 17:54:16

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

No to z mojego punktu widzenia to uwaga do Ciebie Pawle, ja bym zrobił tak, że po różnych działach tematycznych na koniec bym udzielił Tobie czasu na wykłady nt. robienia stron itd., może nawet tak ze byłby to dodatkowy dzień, bo widać było, że część osób nie była specjalnie tym zainteresowana, bo nie zamierza się za to zabierać, trochę osób nie skumało prawie nic z Twojego wykładu, różne były poziomy wiedzy komputerowej, ja np., zrozumiałem część Twojego wykładu, i notatki z niego napewno będą dla niektórych przydatne, jeśli chodzi o programy itd., ale osobiście i tak do zrobienia strony bym potrzebował sporo konsultacji z Tobą. Osobiście wykłady rozłożyłbym tak ze 1 dnia wykłady odnośnie organizacji manifestacji, zakłdania grupy, interwencji itd, 2 dnia jeszcze część wykładów a na koniecpoświęcić dużo więcej czasu na wykłady komputerowe. Część osób nie zainteresowanych by pojechała wcześniej do domów, a tym, którzy byliby zainteresowani, zapodałbyś ćwiczenia, tak że każdy treningowo by sobie robił stronę jakoś podstawowo pod Twoim nadzorem i by ją sobie potem na dyskietkę czy coś zapisał. Mi osobiście by się właśnie dłuższe wykłady z komputerów przydały, ale umieściłbym je raczej jako dodatek na końcu. Zakończenie byłoby dla wszystkich po wcześniejszych wykładach i jeśli by była taka potrzeba, to reszta grupy by została na jeszcze jedną noc, bo zajęcia by się póxno skończyły pewnie, i nast dnia rano po śniadaniu wyjazd.

Ogólnie zajęcia były bardzo ciekawe i przydatne, świetnie było poznać nowych ludzi i naprawdę całe to zdażenie na pewno wpłynęło bardzo pozytywnie na moją ocenę Vivy (oficjalnie to chyba członkiem nie jestem, choć niby działam). To że wszystko było finansowane przez Vivę! też bardzo doceniam i to wsparcie 50% za przejazdy jak ktoś ma tam kłopoty finansowe czy coś, ale wprowadziłbym też dobrowolną zrzutkę na żarcie itd, żeby przynajmniej w małej części zwróciły się koszty


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#3 2007-07-09 18:32:59

anka_sosza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

a Sebastian to zawsze przesadza , wiadomo ze kogos ktos kto sie boi komputerow jak ognia to nie bedzie chcial robic strony internetowej a jak ktos chce a nie umie to musi przysasc z materialem i poprubowac, pocwiczyc sobie troche, Pawel pokazal tak o , ze to nie jest takie trudne przedstawil jak poruszac sie po tych programach reszty to my musimy sami sie nauczyc popubowac sobie a w koncu wyjdzie. Co do reszty to juz na oficjalnym forum vivy dalam moje odczucia co do szklenia ale ogolnie to bardzo jestem zadowolon ze sie odbyly i ciesze sie ze bralam w nich udzial
P.S. zdjatka wysle zaraz na mejla Tobie Pawle  bo nie umiem tak wrzucac na forum

Offline

 

#4 2007-07-09 19:35:56

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

anka_sosza napisał:

a Sebastian to zawsze przesadza

A ryby i kobiety głosu nie mają:P

No po prostu taka jest moja opinia, bo mi się by przydało takie szkolenie bardzo, ciekawe co reszta napisze.


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#5 2007-07-09 22:18:26

Ola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

Ja osobiscie dołożyłabym na szkoleniu wykład dla naszych chlopców jakis antyszowinistyczny:P bo widze ze wielu przejawia jakies cechy szowinistyczhe heheheh Nie no a tak na powaznie to bylo ok:P

trzymajcie sie chłopy!!

Offline

 

#6 2007-07-09 22:23:57

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

Toż chłopów nie było, same "panie", dyplomów nie widziałaś?? hehe brecht z tym był, ale w sumie nic się nie stało. Jako chłop pozdrawiam baby:P


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#7 2007-07-09 22:44:15

anka_sosza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

i dobrze wam tak <sesesese> "Pani Sebastian G. ukończyła szkolenie... " hehehe za te sexistowskie zabobony ktorych sie nasluchalam

Offline

 

#8 2007-07-09 22:55:30

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

Twoje słowa potwierdzają moje przypuszczenia odnośnie tego incydentu, że sytuacja w naszym kraju przypomina tę z seks misji. "Kopernik też była kobietą" Nie mogę się doczekać Aniu Twojego wrzasku jak będziesz siedzieć w tej przewijalni dzieci i cośtam je kocykami okrywać i nagle zobaczysz, że część ma penisy:P

Pawle, mistrzu od komputerów, możesz ustawić takie cos, że jak Ania włączy następnym razem ten temat to będzie lecieć motyw z "Mission Imposible"??

Ostatnio edytowany przez Wiadro (2007-07-09 22:58:21)


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#9 2007-07-10 09:35:40

Pawel

Administrator

2011881
Zarejestrowany: 2007-07-09
WWW

Re: Wrażenia po szkoleniu

No wlasnie ja do swojego wykladu tez mam sporo zastrzezen. najlepiej by bylo gdyby kazdy (lub ewentualnie podzieleni na 3-4 grupy) mogl usiasc do kompa i zrobic na poczatek mala strone. Niestety nie mielismy takiej mozliwosci. Juz cos rozmawialem z Czarkiem ze nastepnym razem trzeba tak to wykombinowac zeby byly takrze zajecia praktyczne z tworzenia stron.


Słowa nic nie znaczą
Działanie jest wszystkim


http://www.spreadfirefox.com/files/images/affiliates_banners/468x60_dday_pl.png

Offline

 

#10 2007-07-10 18:20:50

kranix

Użytkownik

5403613
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2007-07-10
WWW

Re: Wrażenia po szkoleniu

ja bym dodał oczywiście gdyby był czas coś takiego jak Case Study, albo zasady działań marketingowych.
troszkę o propagandzie.
ale szkolenie było świetne, i bardzo dobrze zorganizowane jak na pierwszy raz.
Pewnie będzie tylko lepiej.

Offline

 

#11 2007-07-10 19:19:58

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

Co to jest Case Study?


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#12 2007-07-10 19:33:09

Sylwia

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

Case Study to taki rodzaj zadań.  Masz podane, że znajdujesz się w jakiejś konkretnej sytuacji i musisz znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie.

Offline

 

#13 2007-07-10 20:20:32

Wiadro

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09

Re: Wrażenia po szkoleniu

Ooooo, rzeczywiście fajna sprawa:) To tak chyba trzeba by było zrobić, że ćwiczenia na kartkach, nie?


Być stróżem prawa to jest pomysł durny, pierdolmy wszyscy razem policyjne kurwy!
GO VEGAN OR DIE!

Offline

 

#14 2007-07-13 13:39:50

Anna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-13

Re: Wrażenia po szkoleniu

"Case Study" to inaczej studium przypadku. Nie sa to praktyczne cwiczenia tylko zapoznanie sie z konkretnymi przykladami dzialan jakie ktos kiedys zrealizowal.

Co do "marketingu"... coz trudno wszysto zmiescic w tak krotkim czasie. Tak na prawde takie szkolenie dla liderow na hercerskich kursach trwa 10-14 dni i wtedy jak najbardziej jest o wiele wiecej watkow poruszanych. Zreszta zeby mowic o marketingu to trzeba by bylo dosc dokladnie omowic niektore tematy z tej dzidziny a to juz bardziej dla ludzi ktorzy maja jakas wiedze na tekie tamaty.

Anka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fsb.pun.pl www.rpgseriale.pun.pl www.mbm-transport-vs.pun.pl www.l2lh.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl